Koningsloop Zwolle

Geschreven door: WOC op Zondag 29 April 2018 21:34, 235 keer bekeken

        

uitslagenlijst - 1500m

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 836 Giel Walravens Zwolle 2005 1e 1.5m 8:47 8:44 10,305 5:51 2 813 Wilco van Oenen 2e 1.5m 10:19 10:18 8,738 6:52 3 816 Henk Wolfrink 3e 1.5m 11:34 11:32 7,803 7:42 4 817 Dennis Scholten 4e 1.5m 11:54 11:50 7,606 7:56 5 815 Leonor Weuling 1e 1.5v 12:19 12:16 7,337 8:12 6 814 Patrick ter Berge 5e 1.5m 12:23 12:22 7,278 8:15 7 818 Natalie van de Wetering 2e 1.5v 12:52 12:49 7,022 8:34

uitslagenlijst - 5km

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 862 G van 't Ende Zwolle 1965 1e 5m 19:35 19:33 15,345 3:55 2 864 Gerhard v Dijkhuizen Zwolle 1970 2e 5m 21:52 21:47 13,772 4:22 3 855 Bjorn van Til Raalte 1973 3e 5m 22:23 22:21 13,423 4:28 4 840 Ronald Harbrink Zwolle 1978 4e 5m 23:46 23:44 12,640 4:45 5 854 Gert Brussele Nunspeet 1964 5e 5m 23:57 23:56 12,535 4:47 6 827 Roelof Pepping Dronten 1947 6e 5m 24:10 24:09 12,422 4:50 7 876 Siega Jellem Zwolle 1967 7e 5m 24:32 24:26 12,278 4:54 8 865 Arnoud Lammers Zwolle 1963 8e 5m 24:59 24:57 12,024 4:59 9 842 Eveline de Valk Zwolle 1970 1e 5v 26:19 26:15 11,429 5:15 10 828 Nina Blom Zwolle 1984 2e 5v 26:35 26:31 11,314 5:19 11 871 Renze Zijlstra Zwolle 1971 9e 5m 27:12 27:09 11,050 5:26 12 870 Matthijs Zijlstra Zwolle 2006 10e 5m 27:13 27:09 11,050 5:26 13 875 Tijn Gums Zwolle 2002 11e 5m 27:42 27:36 10,870 5:32 14 874 Patrick Gums Zwolle 1971 12e 5m 27:42 27:36 10,870 5:32 15 869 Johan Moesman Zwolle 1957 13e 5m 28:56 28:52 10,393 5:47 16 858 Marja van Ettingen Zwolle 1952 3e 5v 31:11 31:06 9,646 6:14 17 824 Vincent Oldenhof Zwolle 1956 14e 5m 31:54 31:50 9,424 6:22 18 823 Jonathan Spijkerman 15e 5m 32:59 32:53 9,123 6:35 19 822 Ferdi Bleker 16e 5m 33:05 32:59 9,096 6:37 20 821 Sjako Broring 17e 5m 36:10 36:10 8,295 7:14

uitslagenlijst - 10km

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 843 Michiel Broeksma kampen 1982 1e 10m 18:32 19:35 38:06 38:05 15,755 2 833 Roel-Jan Heeringa Zwolle 1973 2e 10m 19:25 19:44 39:08 39:07 15,339 3 847 Jeffrey ter Steege Zwolle 1981 3e 10m 19:40 19:44 39:23 39:22 15,241 4 844 Linda Eekhimmerman Zwolle 1985 1e 10v 22:14 22:31 44:45 44:43 13,418 5 826 Niels de With Zwolle 1982 4e 10m 23:15 22:37 45:52 45:49 13,096 6 866 Tijs van Megen Zwolle 1981 5e 10m 23:17 23:23 46:40 46:33 12,889 7 835 Rick Walravens Zwolle 1972 6e 10m 25:45 24:11 49:56 49:51 12,036 8 825 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 7e 10m 27:06 26:28 53:33 53:29 11,218 9 867 Susan van Megen Zwolle 1981 2e 10v 27:29 26:18 53:46 53:40 11,180 10 830 Marc Veenhuizen Zwolle 1964 8e 10m 28:53 30:16 59:08 59:02 10,164 11 812 Nico Swart Nieuwleusen 1951 9e 10m 32:27 36:26 1:08:53 1:08:53 8,710

uitslagenlijst - 15km

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 873 Arjen Sanderse Zwolle 1980 1e 15m 19:02 18:54 18:37 56:32 56:32 2 863 Tim Hezemans Zwolle 1989 2e 15m 19:53 19:02 19:16 58:10 58:09 3 851 Chiel Veeke Zwolle 1991 3e 15m 19:51 20:16 20:21 1:00:26 1:00:23 4 861 Ronald Keizer Zwolle 1969 4e 15m 19:54 20:25 20:35 1:00:52 1:00:51 5 857 Patrick van Konlil Zwolle 1986 5e 15m 20:27 20:31 20:31 1:01:28 1:01:26 6 849 Marco Hoeve Zwolle 1992 6e 15m 21:38 21:47 21:22 1:04:46 1:04:43 7 846 Tommi Leijstra Zwolle 1988 7e 15m 21:38 21:46 21:36 1:05:00 1:04:57 8 832 Mike Kleinlugtebeld Zwolle 1970 8e 15m 21:47 22:04 21:55 1:05:44 1:05:42 9 838 Marc Noorda Zwolle 1979 9e 15m 22:39 21:52 21:25 1:05:55 1:05:52 10 859 Bertus Mensink Zwolle 1959 10e 15m 21:48 22:25 22:51 1:07:03 1:07:01 11 856 Joop Wijnhoop Zwolle 1962 11e 15m 22:07 22:45 22:19 1:07:11 1:07:09 12 872 Jeroen Wever Zwolle 1983 12e 15m 22:22 22:36 22:25 1:07:23 1:07:21 13 839 Bert Schraa 1965 13e 15m 23:04 23:21 23:00 1:09:24 1:09:22 14 850 Bulent Cobanoglu 1967 14e 15m 22:59 23:40 22:53 1:09:31 1:09:28 15 848 Michel Matteman Zwolle 1980 15e 15m 23:24 23:34 22:58 1:09:54 1:09:52 16 868 Ton Roelofs Zwolle 1968 16e 15m 25:44 24:05 22:24 1:12:13 1:12:09 17 845 Robert de Raa Zwolle 1962 17e 15m 25:43 24:05 22:44 1:12:31 1:12:25 18 831 Jos Scholten Zwolle 1986 18e 15m 24:45 24:15 24:22 1:13:21 1:13:18 19 853 Remco Jacobs Zwolle 1963 19e 15m 25:44 24:06 23:41 1:13:30 1:13:26 20 841 Michel Kamstra Zwolle 1979 20e 15m 25:44 24:06 23:41 1:13:30 1:13:27 21 852 Nico Roza Zwolle 1982 21e 15m 25:45 24:57 24:18 1:14:59 1:14:56 22 860 Henk Ruigrok Zwolle 1960 22e 15m 25:47 24:57 24:25 1:15:08 1:15:04 23 829 Johan Voorhorst Apeldoorn 1971 23e 15m 28:41 28:11 28:57 1:25:48 1:25:47