Twee bruggenloop

Geschreven door: WOC Recreatielopen op Zondag 20 November 2016, 2099 keer bekeken

       TWEE BRUGGENLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 22 NOVEMBER 2015

uitslagenlijst - 1500m

20-11-2016 16:22 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 352 Britt Roos Ruinen 2003 1e 1.5v 5:50 5:50 15,429 3:53 2 369 Sara Meijer Zwolle 2006 2e 1.5v 7:00 7:00 12,857 4:40 3 356 Vallicia Bouman Zwolle 2006 3e 1.5v 7:08 7:08 12,617 4:45 4 357 Luuk Selhorst Zwolle 2008 1e 1.5m 7:23 7:23 12,190 4:55 5 361 Nathan van der Weerd Zwolle 2008 2e 1.5m 8:27 8:27 10,651 5:38

uitslagenlijst - 3000m

20-11-2016 16:22 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 363 Jelle van Loon Zwolle 2008 1e 3m 8:00 8:58 16:57 16:56 10,630 2 364 Joris van Loon Zwolle 1975 2e 3m 8:00 8:59 16:58 16:56 10,630

uitslagenlijst - 5km

20-11-2016 16:22 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 366 Alwin Heijting Nieuw Amsterdam 1986 1e 5m 15:50 15:50 18,947 3:10 2 374 Simon Veldkamp Zwolle 2002 2e 5m 22:27 22:24 13,393 4:29 3 378 Linda Eektimmerman Zwolle 1985 1e 5v 22:31 22:29 13,343 4:30 4 354 Bertine Engelsman Wezep 1969 2e 5v 22:48 22:45 13,187 4:33 5 410 Herber Molemaker Zwolle 1964 3e 5m 22:53 22:49 13,148 4:34 6 379 Jolanda Regout Zwolle 1980 3e 5v 22:56 22:55 13,091 4:35 7 376 Iris Vromans Meppel 1977 4e 5v 22:59 22:54 13,100 4:35 8 362 Joran Hersevoort Zwolle 1993 4e 5m 23:09 23:01 13,034 4:37 9 350 Gerrit Mulder Harderwijk 1956 5e 5m 23:39 23:37 12,703 4:43 10 404 Joan Kuiper Rouveen 1990 6e 5m 24:17 24:12 12,397 4:51 11 351 Jeannet Roos Ruinen 1970 5e 5v 24:33 24:29 12,253 4:54 12 413 Joep Wolfkamp Zwolle 1970 7e 5m 25:09 25:02 11,984 5:01 13 382 Roderik van der Werf Amsterdam 1986 8e 5m 25:11 25:00 12,000 5:02 14 373 Judith van der Wijk Zwolle 1965 6e 5v 26:35 26:27 11,342 5:19 15 385 Gert Brussee Nunspeet 1964 9e 5m 26:53 26:48 11,194 5:22 16 360 Liset Meijerink Tilburg 1992 7e 5v 28:00 27:48 10,791 5:36 17 359 Marjan Meijerink Nieuwleusen 1965 8e 5v 28:00 27:48 10,791 5:36 18 393 Inge Bouter Zwolle 1983 9e 5v 28:18 28:08 10,664 5:39 19 412 Bennie Kok Zwolle 1968 10e 5m 28:34 28:25 10,557 5:42 20 375 Peter van Koulil Zwolle 1954 11e 5m 28:39 28:30 10,526 5:43 21 402 Brenda de Graaf Zwolle 1966 10e 5v 28:58 28:51 10,399 5:47 22 401 Margreet Marsman Zwolle 1959 11e 5v 29:01 28:54 10,381 5:48 23 383 Marloes Witteveen Zwolle 1986 12e 5v 29:51 29:41 10,107 5:58 24 396 Wilma van Voorst Klaassen Zwolle 1967 13e 5v 30:12 30:02 9,989 6:02 25 395 Fokelien Meesters Ruinerwold 1969 14e 5v 30:28 30:18 9,901 6:05 26 371 Annika van Hoorn Zeddam 1981 15e 5v 30:57 30:44 9,761 6:11 27 358 Vincent Oldenhof Zwolle 1956 12e 5m 31:22 31:05 9,651 6:16

uitslagenlijst - 10km

20-11-2016 16:23 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 403 Andre Brakke Staphorst 1985 1e 10m 18:30 19:00 37:30 37:29 16,007 2 377 Roel-Jan Heeringa Zwolle 1973 2e 10m 19:01 19:51 38:51 38:51 15,444 3 367 Eric Kloosterziel Wezep 1961 3e 10m 19:50 20:27 40:17 40:16 14,901 4 386 Bertus Mensink Zwolle 1959 4e 10m 19:50 21:01 40:51 40:49 14,700 5 353 Mike Kleinlugtebeld Zwolle 1970 5e 10m 20:05 21:03 41:08 41:07 14,593 6 400 Rob ter Heerdt Zwolle 1961 6e 10m 22:11 22:00 44:11 44:08 13,595 7 411 Rob Harte Zwolle 1968 7e 10m 22:34 22:38 45:11 45:05 13,309 8 405 Raymond Vredenburg Zwolle 1968 8e 10m 22:40 22:52 45:31 45:28 13,196 9 388 Jordie ter Steege Zwolle 1986 9e 10m 22:46 23:07 45:53 45:50 13,091 10 370 Wim Meijer Zwolle 1972 10e 10m 22:58 22:56 45:54 45:49 13,096 11 394 Fred van Dam Zwolle 1953 11e 10m 23:51 23:33 47:24 47:18 12,685 12 390 Henk Norder Zwolle 1957 12e 10m 23:51 23:40 47:30 47:26 12,649 13 391 Jurrien Norder Den Bosch 1985 13e 10m 23:52 23:58 47:49 47:44 12,570 14 409 Jacinta Deuling Zwolle 1979 1e 10v 25:28 24:46 50:13 50:07 11,972 15 368 Roelof Pepping Dronten 1947 14e 10m 24:54 25:26 50:19 50:18 11,928 16 399 Stefanie Jansen Zwolle 1984 2e 10v 25:01 25:41 50:42 50:39 11,846 17 414 Peter van Heerde Zwolle 1965 15e 10m 25:25 25:50 51:15 51:06 11,742 18 408 Joost Koudijs Zwolle 1971 16e 10m 25:45 25:51 51:36 51:28 11,658 19 389 Hans Bloks Zwolle 1957 17e 10m 25:44 26:51 52:34 52:28 11,436 20 365 Marcel van Waas Zwolle 1965 18e 10m 27:01 27:34 54:35 54:29 11,013 21 392 Esther Burgman Zwolle 1981 3e 10v 27:03 27:33 54:35 54:30 11,009 22 349 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 19e 10m 27:11 30:01 57:12 57:06 10,508 23 407 Dirk Willem Hiemstra Meppel 1968 20e 10m 28:51 30:11 59:02 58:57 10,178

uitslagenlijst - 15km

20-11-2016 16:23 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 381 Frank Eikenaar Zwolle 1983 1e 15m 18:19 18:57 19:12 56:27 56:26 2 380 Bernard Dummer Zwolle 1962 2e 15m 19:51 20:09 19:19 59:19 59:16 3 387 Jeffrey ter Steege Zwolle 1981 3e 15m 19:56 20:41 20:48 1:01:23 1:01:21 4 415 Jarno Takens Zwolle 1982 4e 15m 20:01 20:53 20:40 1:01:32 1:01:30 5 372 Lambert Jan Koops Zeddam 1975 5e 15m 20:26 21:08 21:01 1:02:35 1:02:32 6 384 Henriet Koornberg Zwolle 1978 1e 15v 22:34 22:38 22:58 1:08:09 1:08:06 7 406 Gerrit Hofstede Zwolle 1976 6e 15m 25:10 25:27 24:51 1:15:27 1:15:18 8 398 Marloes Roo Staphorst 1977 2e 15v 26:48 26:39 27:02 1:20:28 1:20:17 9 355 Henk ter Steege Balkbrug 1956 7e 15m 27:35 28:36 28:51 1:25:02 1:24:57 10 397 Stijntje Troost Staphorst 1969 3e 15v 30:25 31:25 30:37 1:32:26 1:32:15

Run2Day